שאלות נפוצות

יועץ שירות מעליות מסייע ללקוחותיו בתחזוקה חכמה של המעלית. היועץ בודק את רמת האחזקה של חברת השירות ומסייע בפתרון של תקלות חוזרות ובעיות מורכבות. כל מעלית מחויבת בחוזה שירות מול חברת שירות מעליות – יועץ המעליות מאפיק אוברמן ניב מכיר את רמת המחירים ואיכות השירות הנדרשת לכל מעלית ומתאים את הסכם השירות לצרכים של הלקוח.

יועץ מתכנן מעליות קובע את כמות ומפרט המעליות בתהליך התכנון של בניין. היועץ מבצע ניתוח תעבורה באמצעות תוכנות אנאליזה ממוחשבות, מתכנן את גרעין הבניין בשיתוף עם האדריכל והיזם. לאחר קביעת כמות ומפרט המעליות, היועץ מכין מפרט טכני של המעליות, על פיו מתקבלות הצעות מחיר למעליות.

יזם המנהל בניינים, חברת ניהול, וועד בית או אדם פרטי החפצים לנהל את המעליות באופן מקצועי על פני שנים: לחסוך בעלויות, לשפר את זמינות המעליות, ולוודא שהמעליות יטופלו באופן מקצועי על ידי חברת השירות.

שרות יעוץ למעליות אמור להיות זמין, נגיש, יעיל ואמין לכל נכס באשר הוא. AON הינה חברת הייעוץ היחידה המעניקה שירות בפריסה ארצית, מדן ועד אילת. צוות היועצים שלנו פרוס בדרך קבע מהגליל בצפון ועד ב"ש בדרום וכך מתאפשרת זמינות מהירה לכל נקודה בארץ. בנוסף לכך, אנו מספקים ייעוץ ללקוחות גם באירופה.