מעלית חדשה

לפני התכנון - דבר אתנו.

ייעוץ ותכנון מעליות חדשות

למי זה מתאים?

משרדים

מסחר

ציבורי

מגורים

מלון

 

 • כמות המעליות והדרגנועים על מגוון סוגיהם, שונים ומותאמים לכל בנין לפי אופיו וכמות האנשים העתידים להשתמש במערכות התעבורה האנכית.
 • כיועצים, יש לנו ב-AON את הניסיון, הכלים והפתרונות לתכנון מערכת התעבורה האנכית המתאימה בדיוק לבניין שלכם.
 • יחד נאפיין את הדרישות ממערכת התעבורה האנכית ובאמצעות כלים ייעודיים נתכנן, נגדיר את המפרט המדויק של המעליות שיאפשרו מענה הולם לרמת השירות שהגדרתם.
 • נתכנן את כמות הפירים והמעליות האופטימאלית לצרכים, היות וכידוע, פירי המעליות גובים שטחי גרעין משמעותיים וכבדים מהבניין.
 • נעבוד עם האדריכלים בעיצוב גרעיני המעליות, נכין תוכניות מפורטות לכל מתקן ונכין מפרט טכני מרוכז, אשר יכיל מידע טכני כולל על כל המעליות והדרגנועים בפרויקט. לאחר גמר התכנון, נסייע בהפצת החומר לספקים, נרכז את הצעות המחיר והמידע הטכני שיתקבל, ונסייע בבחירת ספק המעליות.
 • עם בחירת הספק, נעמוד לעזרתכם בהכנת חוזה הרכישה כמו גם חוזה השרות – לו השפעה מכרעת על איכות השרות ומחירי השרות בתקופת תפעול הבניין.
 • נלווה את התקנת המעליות ונבצע בדיקת קבלה סופית להתאמת המתקנים למפרטים הטכניים.

תכנון מעליות

תכנון מעלית הינה תורה שלמה הדורשת התמקצעות וידע ספציפי בתחום. לצד היכרות עם דרישות רגולטריות שונות, עמידה בתקנים ותקנות וסטנדרטים של זמני המתנה וזמני נסיעה ואספקים אסתטיים יש לקחת בחשבון את כל העניינים הטכניים לצד דרישות הנדסיות ובטיחותיות. חברת אפיק אוברמן ניב מתמחה בתכנון מעליות משנת 1982 ותכננה משך שנות עבודתה אלפי מעליות מסוגים ומשטרי תנועה שונים – בתים פרטיים, בנייני מגורים, רבי קומות, גורדי שחקים, בתי חולים, בתי מלון, בנייני משרדים, עסקים, מוסדות, ארגונים ועוד. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות, בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של אפיק אוברמן ניב החליטו לעשות לכם מעט סדר.

מה זה תכנון מעליות?

אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע לא מעט פעמים את הביטוי "תכנון מעליות" כאשר תכננתם להוסיף מעלית חדשה לחלל שלכם אך יחד עם זאת אתם לא בטוחים מה זה בדיוק אומר. תכנון מעליות היא מלאכה אשר צריכה להתבצע על ידי מהנדס מומחה בתחום ודורשת ידע מקיף, מקצועיות, ניסיון והבנה בתחום, תכנון תעבורה אנכית של משתמשים, הקפדה על בטיחות ואף הקטנת זמני ההשבתה למינימום – כל אלו דורשים מקצוענות ומיומנות. לכן עבודה זו תתבצע אך ורק אל מול בעל מקצוע המתמחה, בעל ניסיון ומוניטין בתחום המעליות, התעבורה האנכית והבטיחות.

האם ניתן להקים מעלית בכל מבנה?

במרוצת השנים פגשנו לא מעט אנשים אשר רצו להקים מעליות במבנים שונים, יחד עם זאת ובשונה ממה שרבים נוטים לחשוב אין אפשרות להקים מעלית בכל מבנה. ישנם לא מעט בתים פרטיים ואף נכסים עסקיים אשר הוספה של מעלית עלולה לסכן בצורה משמעותית את יציבות המבנה ואת בטיחות העוברים והשבים. לרוב בניינים אלו כבר בשלבי התכנון ההנדסי לא כללו מעלית ולא ניתן למצוא אצלם תשתית הנדסית מתאימה לתמיכה במעלית כבדה ו/או חציבה של פיר.

לכן אנו ממליצים לכם לעבוד עם חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין את המבנה שלכם ואת כל הנתונים ההנדסים והטכניים ותבדוק בצורה הטובה ביותר האם ניתן להקים מעלית במבנה שלכם בצורה בטיחותית ופונקציונאלית אשר לא תערער את יציבות המבנה ואת ביטחון הדיירים והמשתמשים..

"האם העירייה יכולה להערים מכשולים?"

תכנון מעלית הוא משהו אחד אך הוצאה לפועל של התכנון לעיתים יכולה להיות מעט מסובכת וקשה, תכנון מעלית חיצונית דורשת מאיתנו היתרי בנייה מטעם העירייה ו/או הרשות המקומית בה נוספת המעלית. הוועדה המקומית לתכנון ובנייה תבדוק את הנתונים השונים בהתאם למבנה ולבקשה שלכם ובמידה ותמצא השגות משמעותית ורלוונטיות ביחס לתוכניות הבנייה הראשוניות של המבנה ככל הנראה לא תוכלו להוסיף מעלית אל הבניין.

 התאמה של המעלית לחלל: עיצוב בהתאמה אישית

לרוב כאשר אנחנו מדברים על מעלית אנו מדברים על פתרון תעבורה אנכית פונקציונאלי אשר מטרתו להעביר נוסעים ממקום אחד למקום אחר, אך מעבר לפתרון התעבורה הפונקציונאלי והבטיחותי אנו רואים גם את החשיבות במעלית אסתטית ומעוצבת בהתאמה אישית אשר מתאימה את עצמה לחלל בצורה הרמונית ולא פוגעת במרקם העדין והדקורטיבי של החלל. מתכנן מעליות המתמחה בתחום יעזור לכם להתאים את המעלית ברמה העיצובית אל החלל שלכם תוך כדי שאתם לא פוגעים במרקם הקיים, כמו כן אנו רואים חשיבות גבוהה בהתאמה של המעלית לסגנון של החלל ולפלטת הצבעים הנוכחית. כך המעלית מתלבשת כמו "כפפה" ולא פוגעת כלל במרקם הקיים.

ייעוץ ותכנון למעליות חדשות

שירותי ייעוץ ותכנון מעליות מתאים למעליות קיימות ולמעליות חדשות כאחד, יחד עם זאת כאשר אנחנו מדברים על מעליות חדשות אנו צריכים לגשת למלאכה בצורה נקייה תוך כדי בחינת ואפיון החלל בצורה נכונה, מקצועית ובטיחותית. במסגרת ייעוץ ותכנון מעליות חדשות אנשי המקצוע של אפיק יבצעו מגוון רחב של פעולות, ביניהן אנו נראה:

 • ייעוץ ואפיון המעלית – כמות המעליות והדרגנועים על מגוון רחב של סוגיהם, שונים הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה אסתטית ויש להתאים אותם בהתאמה אישית אל כל בניין בהתאם לאופיו וכמות האנשים העתידים להשתמש במערכות התעבורה האנכית. חברת אפיק מתמחה בתכנון מעליות חדשות ובעלת הניסיון, הכלים והפתרונות לתכנון מערכת תעבורה אנכית המתאימה במיוחד לבניין שלכם. אנו נלווה אתכם תוך כדי ייעוץ בהתאמה אישית לצרכים שלכם ואפיון מלא של הדרישות ממערכת התעבורה האנכית באמצעות כלים טכנולוגיים יעודיים, נגדיר את המפרט המדויק של המעליות כך שיוכלו לאפשר לכם ולקהל לקוחותיכם מענה הולם לרמת השירות שהגדרתם.
 • עבודה עם אדריכלים ונותני שירות מן התחום – תכנון מעלית חייב להיתבצע בשיתוף פעולה עם שלל גורמי התכנון. במהלך יהיעוץ ותכנון המעלית החדשה אנחנו נעבוד עם אדריכלים וקונסטרוקטורים לתכנון מיטבי של גרעיני המעליות, נכין תוכניות מפורטות מותאמות אישית בהתאם לצרכים שלכם ולמתקן לצד מפרט טכני מרוכז אשר יכיל את כל המידע הטכני והאינפורמטיבי בכל הקשור לפתרונות התעבורה האנכית בפרויקט. כמו כן, לאחר גמר התכנון אנו נעבוד ללא לאות יחד עם הספקים השונים, נרכז הצעות מחיר לצד מידע טכני שיתקבל ונעזור לכם למצוא את ספק המעליות הטוב ביותר עבורכם.
 • עזרה בבחירת ספק – העבודה לא נגמרת אך ורק בתכנון ראשוני למעלית החדשה שלכם אלא גם בבחירת הספק והתקנת המעלית הלכה למעשה. יחד איתכם נרכז את כל הצעות המחיר השונות לצד המפרטים הטכניים ונסקור מי הוא הספק הטוב ביותר עבורנו. לאחר שנגלה מי הוא הספק הטוב ביותר בשבילכם אנו נכין יחד איתכם חוזה רכישה אשר מהווה ממש כמו חוזה שירות לכל דבר ועניין אשר נחשב בעל השפעה מכרעת על איכות השירות אותו תקבלו והמחירים אותם אתם תשלמו בזמן הפעלת ותפעול המעלית.
 • ליווי התקנת המעלית – לאחר שמצאנו את הספק הטוב ביותר עבורנו וחתמנו על המסדיר את כל ההתנהלות אנו נלווה אתכם לאורך כל תהליך התקנת המעליות ונראה כי הכל מתבצע בהתאם לתוכניות ולמפרט הטכני שנקבע – כך שלא יווצרו בעיות כאלו ו/או אחרות במהלך ההתקנה.
 • בדיקת קבלה סופית – לאחר שהמעליות ושאר פתרונות התעבורה האנכית יותקנו אנו נפעל ללא לאות ונבצע בדיקות קבלה סופית להתאמת המתקנים למפרטים הטכניים.

כמה יעלה לנו תכנון מעליות?

אנשים רבים הניגשים למלאכה תוהים כמה יעלה להם תכנון מעלית, כאשר אנחנו מדברים על תכנון מעלית אנחנו מדברים על פעולה הנעשית במקצועיות וללא רבב על מנת להבטיח בטיחות, איכות ופתרון תעבורה אנכית לצרכים שלכם ולכמות המשתמשים הצפויה. עלות של תכנון מעלית עלול להשתנות בהתאם לסוג הנכס, כמות המעליות, מספר הקומות ועוד. על מנת לדעת מה הוא המחיר עבורכם תצטרכו לעבור שיחת אפיון בה יבדקו כל הצרכים שלכם ויותאם עבורכם פתרון התעבורה האנכית המותאם עבורכם.

מתי אנו נצטרך שירותי תכנון מעליות ולמי זה מתאים?

אנשים רבים תוהים מתי הם הלכה למעשה יצטרכו לעבוד עם שירותי תכנון מעליות ולמי השירות מתאים. אם אנו נרד לעומקם של הדברים אנו נגלה כי שירות זה נועד לקוחות פרטיים המעוניינים להוסיף מעלית למבנה שבבעלותם, ליזמים, אדריכלים, מנהלי פרויקטים, לבעלי משרדים, לאנשים הנמצאים בתחום המסחר, מבנים ציבוריים, מגורים פרטיים, בתים משותפים, בתי מלון ושאר פתרונות הארחה אחרים. אין זה משנה מה הוא סוג הנכס שלכם, כאשר אתם רוצים להוסיף מעלית לסביבה יש לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר ידאג לאפיין את סביבת הנכס, את הצרכים שלכם ואת הדרכים האופטימליות והטובות ביותר לניצול החלל בצורה בטיחותית לשם התקנת המעלית.

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום

במרוצת השנים פגשנו לא מעט אנשים אשר בחרו לעבוד עם בעלי מקצוע ללא ניסיון ו/או מוניטין מספק בתחום, כתוצאה מזה אותם אנשים מצאו את עצמם מבזבזים לא מעט זמן, כסף ומשאבים. תכנון מעלית צריך להיעשות בצורה מקצועית, אחראית, יצירתית ובעלת ניסיון מאחר ואנו צריכים להכין מפרט טכני מרוכז ומפורט אשר מטרתו להכניס את המעלית לחלל בצורה אופטימלית, פונקציונאלית ואיך אפשר שלא – בטיחותית. לכן אנו ממליצים לכם לבדוק כבר מבעוד מועד מי היא החברה ו/או נותן השירות איתו אתם עובדים, מה הוא הניסיון שלו בתחום ומה הוא המוניטין אותו צבר במרוצת השנים.

איך לבחור בעל מקצוע לשם תכנון מעליות?

בחירת בעל מקצוע לשם תכנון מעליות לעיתים יכולה להיות מעייפת, מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו נחשפים אל עשרות ואף מאות נותני שירות המציעים שירות זה. יחד עם זאת מרחפת העננה – "איך ניתן למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורנו?" אנשי המקצוע של אפיק החליטו לעשות לכם מעט סדר ולרכז עבורכם מספר נקודות שיהפכו את החיים שלכם לקלים הרבה יותר:

 • ניסיון לצד ותק – אחד הדברים החשובים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש הוא הניסיון לצד הותק של נותן השירות איתו אנחנו נבחר לעבוד, בעל מקצוע בעל ניסיון לצד ותק בתחום ידע איך לגשת בצורה נכונה אל המלאכה, כבר ראה דבר או שניים בעולם המעליות וידע איך להגיב בצורה יצירתית, נקודתית ומהירה לכל בעיה שתתרחש. עבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון יוצרת לנו שקט נפשי מאחר ואנחנו יודעים שהוא יודע איך לגשת למלאכה.
 • מוניטין – אין מן הנמנע כי בעל מקצוע אשר צבר לעצמו ניסיון ו-ותק בעולם המעליות צבר לעצמו גם מוניטין עם השנים, אנו נרצה לעבוד אך ורק עם בעל מקצוע בעל מוניטין חיובי בעולם המעליות – החל ממקצועיות, מקצוענות, יצירתיות, אמינות, יושרה הגינות ושאר רובדים אחרים אשר יעידו כי מדובר בבן אדם ו/או בחברה איתה אנו רוצים לבצע את ההתקשרות. ניתן למצוא היום לא מעט מידע אודות המוניטין של החברות במנועי החיפוש, ברשתות החברתיות, קולגות לעבודה ועוד.
 • חוג לקוחות (מנישות דומות) – אנו נרצה לבדוק מי הם חוג הלקוחות של אותו בעל מקצוע איתו אנו נבחר לעבוד, בהנחה ואנחנו רוצים לתכנן מעלית לבית פרטי אנו נבקש לראות את לקוחותיו אשר תכננו מעלית לבית פרטי, בהנחה ואנחנו מדברים על מוסד ציבורי אנו נרצה לראות מוסדות ציבוריים בהם לקחה החברה חלק בתכנון המעלית. חוג הלקוחות של בעל המקצוע יכול להעיד לנו לא מעט על איכות העבודה שלו, על הדרך בה הוא רואה ולוקח את עצמו ואף נותנת לנו את האפשרות לגשת אל הלקוחות בצורה עצמאית ולשאול את חוות דעתם האובייקטיבית מרגע תכנון המעלית ועד תפעולה השוטף של המעלית.
 • המלצות – אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה בעלת המלצות בתחום המעליות, כיום ניתן למצוא המלצות במגוון רחב של דרכים – החל ממנועי חיפוש, רשתות חברתיות, בעלי מקצוע מהתחום שלנו, קולגות לעבודה ואף לשאול באופן עצמאי מבנים הזהים לשלכם בעלי מעליות בחלל.
 • חוזה מפורט ומסודר – אף אחד מאיתנו לא אוהב להרגיש שהוא נוצל או שלא קיבל את כל הזכויות שמגיעות לנו, אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להימנע מסיטאוציה שכזו היא יחד עם חוזה מפורט ומסודר. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה הנותנת לנו מעטפת מלאה יחד עם חוזה מפורט ומסודר בו יפורטו כל התהליכים אשר יתבצעו במהלך תכנון המעלית – החל משימוש בחומרים, עלויות, אחריות מקצועית, סכומים לתשלום ועוד. עבודה עם חוזה מפורט ומסודר מסדירה את ההתקשרות בצורה חוזית ונכונה ועושה לנו סדר רב.
 • אחריות מקצועית וביטוח עבודה – אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה המספקת אחריות מקצועית לצד ביטוח עבודה, תכנון מעלית ואף בניית מעלית דורשת לא מעט דיוק, יצירתיות ומקצועיות, לא מעט דברים יכולים להשתבש כתוצאה מתכנון לא נכון. לכן על מנת להימנע ממצבים בהם אתם מוציאים סכומים אסטרונומיים על מנת לתקן בעיות כאלו ו/או אחרות אנו מציעים לכם לבדוק כי החברה איתה אתם עובדים מציעה אחריות מקצועית לצד ביטוח עבודה לאורך כל הדרך.
 • עזרה בבחירת ספק – אחד הדברים החשובים הוא עזרה בבחירת ספק, תכנון הנדסי מפורט ואיכותי הוא התחלה טובה אך אנחנו לא יכולים להתעלם מהעובדה שנצטרך בעל מקצוע איכותי לשם הוצאת התכנון לידי פועל. חברת תכנון המעליות איתה אתם עובדים תפנה עבורכם לספקים מתאימים לקבלת הצעות מחיר במטרה למצוא את הספק הטוב ביותר עבורכם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה תקציבית. כמו כן אנו נרצה חברה אשר תעזור לנו לכתוב "חוזה עבודה" אל מול ספק המעליות החדש אשר ישפיעו על חווית השירות והמחירים אותם אתם תשלמו במסגרת הפעלת המעלית.
 • ליווי לאורך התקנת המעלית – אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר מלווה אותנו לאורך כל התקנת המעלית, כך אנו נוכל לדעת שכל פעולות ההתקנה והתכנונים ההנדסאים נעשו בהתאם למתוכנן וללא שום בעיות
 • אין שני לרושם ראשוני – אם אתם שואלים אותנו אין שני לרושם ראשוני, אנחנו יכולים לקרוא על חברה ולשמוע עליה לא מעט המלצות אך בסופו של יום הרושם הראשוני הוא זה שקובע. אנו ממליצים לכם לגשת אל המשרדים של אותה חברה על מנת לשמוע על פועלה ולהכיר את הנפשות הפועלות, כך תוכלו לגבש דעה אובייקטיבית בהתאם לפגישה שלכם, לדברים ששמעתם ולשאלות ששאלתם.

חברת אפיק אוברמן ניב הינה מהחברות המובילות ביותר בישראל בתחום תכנון המעליות ונותנת לכם את האפשרות ליהנות משירות תכנון מעליות מקצועי וללא שום עוררין.

אפיק – ליווי מקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט

חברת אפיק אוברמן ניב מאמינה בליווי מקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט ונמצאת איתכם במעקב ובשיתוף פעולה מלא לאורך כל התהליך, החל מאפיון הצרכים שלכם בהתאם לסוג המבנה, הכנת המפרט הטכני של המעלית והתוכניות השונות ועד הפעלת המעלית הלכה למעשה בשטח שלכם. החברה מתמחה גם בבקרת שירות ובעלת ניסיון משמעותי בתחום מה שעוזר לכם להוציא את המיטב מן המעלית שלכם ולהאריך בצורה משמעותית את אורח החיים שלה.

עבודה עם טכנולוגיות מתקדמות ומובילות

הוספת מעליות לבניינים קיימים ו/או תמ"א 38

אמרתם תכנון מעליות – אמרתם אפיק

ליצירת קשר

שיפוץ או החלפת מעלית

למי זה מתאים?

תכנון

ייעוץ

ליווי

פיקוח

בשלב שיפוץ או החלפת מעלית – עולות שאלות חשובות:

מי ישפץ? מה לשפץ? כמה זה יעלה? כמה זמן זה יארך?

המומחים שלנו יעמידו לרשותך את כל ניסיונם המקצועי כדי לסייע בידיך להתמצא ולהחליט.

 • בדיקת המעליות והתאמת השיפוץ לתקציב ולצרכי הבניין.
 • הכנת מפרט טכני לשיפוץ המעליות
 • הפצת מכרז בין חברות המעליות, בדיקה מקצועית של ההצעות והכנת טבלת השוואה
 • יעוץ בהכנת החוזה מול חברת המעליות שנבחרה לביצוע
 • פיקוח עליון על ביצוע השיפוץ ואישור התשלומים לחברה המבצעת
 • בדיקת קבלה לאיכות והתאמה למפרט

החלפת מעלית בבניין איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה אתגרים רבים.

האתגר הראשון הוא הסכמת כל הדיירים לביצוע פרויקט של החלפת מעלית.

החלפת מעלית צריכה להתבצע על ידי חברה בעלת רישיון ותו תקן להתקנת מעליות וכן ניסיון ומוניטין בתחום.

בוודאי יש לכם שאלות אודות החלפת מעלית – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של אפיק פה בשבילכם.

מתי נרצה להחליף מעלית?

מניסיוננו, רבים בהם משקי בית פרטיים ובתים משותפים מעוניינים ובוחרים להחליף את המעלית שלהם כשהמקרים השכיחים הם:

 • כחלק משיפוץ הבניין – בניינים רבים אשר בוחרים להחליף את המעלית שלהם כתוצאה משיפוץ חזית הבניין וגרם המדרגות – במקרים אלו מעוניינים דיירי הבניין להתחדש עיצובית ופונקציונאלית ולהתאים את המעלית לעתיד לבוא.
 • תא מעלית קטן וצפוף – במקרים בהם תא המעלית קטן ומידות פיר המעלית גדולות דיין ומאפשרות להגדיל את תא המעלית.
 • במקרים של ריבוי תקלות והשבתות – המעלית כמו כל מוצר אלקטרומכני מתיישנת מתבלה ומתקלקלת לעיתים קרובות, כמו גם במקרים שנרצה בהגברת מהירות המעלית והתאמתה לתקנים עדכניים טכנולוגיים ובטיחותיים הם סיבות נאותות להחליף את המעלית.
 • מעלית בת למעלה מ – 20 – במקרה שהמעלית שלכם בת למעלה מ – 20 אין מן הנמנע שהיא צברה בלאי ואנו נרצה להחליף ו/או לשפץ אותה בהתאמה על מנת לספק פתרון תעבורה אנכי איכותי ובאותה הנשימה לשמור על בטיחות המעלית והדיירים.

לצד אלו אנו רואים מקרים נוספים אשר בהם אנו נרצה להחליף מעלית, החלפת מעלית צריכה להיעשות בהתאמה אישית לצרכים שלכם ובתכנון אל מול בעל מקצוע המתמחה בתחום.

החשיבות בתכנון נכון של מעלית

כפי שכבר ציינו בתחילת המאמר, החלפת מעלית טומנת בחובה לא מעט אתגרים כאשר האתגר הראשון הוא הסכמה מלאה מכלל הדיירים. לאחר שהשגתם את ההסכמה אתם פוגשים אתגרים נוספים לרבות תכנון נכון של המעלית. אנו מאמינים שתכנון של המעלית חייב להתבצע על ידי בעלי מקצוע בעלי ניסיון, ותק ומוניטין בתחום.

תכנון של מעלית צריך להתבצע בצורה נכונה תוך דגש על בטיחות ועמידה בתווי התקן המחמירים, הקטנת זמני ההשבתה למינימום, עיצוביות ופונקציונאליות לצד מגוון רחב של פעולות נוספות אשר צריכות להתבצע.

תכנון תעבורה אנכית דורשת מומחיות ונסון רב בתחום ספציפי זה. רצוי וכדאי לבדוק שליועץ המתכנן יש את הסמכות, הכלים, הניסון והמוניטין לבצע עבודה זו.

החלפת מעלית בבניין – עלייה ישירה בערך הנכס

כולנו יכולים להסכים עם כך שמעליות כבר מזמן הפכו לביטוי שגור לנוחות ואיכות חיים. המעלית שלנו משפיעה בצורה ישירה על איכות החיים שלנו ואתם לבטח תופתעו לשמוע איך מעלית פונקציונאלית ואיכותית המתוכננת בצורה נכונה עלולה להוסיף גם לערך הנכס שלכם ובניין ככלל. בשנים האחרונות אנו רואים בניינים רבים אשר פונים אלינו לשם החלפת מעלית בבניין ושיפור איכות החיים שלהם בהתאמה.

קפיצה קטנה אל עולם הנדל"ן והשמאות מספר לנו על כך שמראה לובי מיושן הכולל מעלית מרופטת ומיושנת מעיד על בניין אשר איננו משקיע מאמצים בשיפור איכות חייו, אינו משקיע כלל בועד הבית ובתחזוקה של האזורים המשותפים וככל הנראה שיש צורך בטיפולים קוסמטיים נוספים בחלל. החלפת מעלית מעבר לכך שטומנת בחובה לא מעט יתרונות עיצוביים, פונקציונאליים ובטיחותיים עוזרת להעלות בצורה מסוימת גם את ערך הנכס שלכם.

אמרתם החלפת מעלית אמרתם אפיק

החלפת מעלית בבניין צריכה להיעשות אך ורק על ידי ידיים מיומנות ומקצועיות. חברת אפיק בקרה תכנון וניהול מעליות הוקמה בשנת 1986 והפכה עם השנים לביטוי שגור בעולם המעליות. החברה הוקמה לשם בקרה על טיב השירות של חברות המעליות השונות, עם השנים החברה התמזגה עם משרד תכנון המעליות אוברמן ניב על מנת להעניק לקהל לקוחותיה מעטפת מלאה ונקראת כיום – "אפיק אוברמן ניב".

החברה מתמחה בפיקוח מעליות לצד תכנון, שיפוץ והחלפת מעליות ובעלת ידע נרחב בתחום. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי לקוחות שכבר בחרו נכון במרוצת השנים.

מחכים לכם לשיחת אפיון והיכרות,

אפיק אוברמן ניב.

אל תשפץ לפני שתתייעץ!
ליצירת קשר

סקר תנועה לפרויקט

למי זה מתאים?

משרדים

מסחר

ציבורי

מגורים

מלון

מתכננים בניין חדש? הבניין הקיים שלכם שינה ייעוד?

לכל בניין יש את כמות המעליות המתאימה לו כנגזרת מהאופי שלו וכמות האנשים המשתמשים במעליות.

כשמדובר בבניין חדש, נאפיין יחד אתכם את הדרישות ממערכת התעבורה האנכית, באמצעות הכלים שלנו נגדיר את המפרט המדויק של המעליות שיאפשרו מענה לרמת השירות שהגדרתם.

לעומת זאת, לחיים בבניין קיים, שהשתנה עם השנים – דינמיקה משלהם. מה שהתאים בעבר כבר לא בהכרח מתאים היום. כמות המשתמשים השתנתה כמו גם אופי הבניין וסוג התנועה בו. נבצע עבורכם סקר תנועה, בו יימדדו פרמטרים שונים בתפקוד מערך המעליות הקיימות, יימדדו גם זמני המתנה בקומות שונות במהלך היום, ויבוצע ניתוח סטטיסטי מתוך מערכת הבקרה של המעליות. אנו נמליץ על פעולות לשיפור תפקוד מערכת המעליות ולהתאמתה לסוג התנועה העדכני בבניין.

כיועצים לתעבורה אנכית, עם ניסיון נצבר של למעלה מ-35 שנים בתכנון אלפי מעליות חדשות וכן בשדרוג אלפי מעליות קיימות, לנו ב-AON יש את הכלים והפתרונות לתכנון מערכת התעבורה האנכית ולהתאמתה לבניין שלכם.
ליצירת קשר